Jeugd Sponsor Actie 2027

Wat houdt het Jeugd Sponsor Actie in?

Via de Jeugd Sponsor Actie steunt Poiesz al 20 jaar lang honderden verenigingen in het Noorden van Nederland. Als familiebedrijf vinden we het belangrijk om kinderen op deze manier te steunen.

 

Acht weken lang krijgen klanten Jeugd Sponsor Munten bij hun boodschappen. In elke winkel staan 8 buizen. Bij elke buis hoort een vereniging. De klant kan de munten in een buis naar keuze doen. Zo verzamelt een vereniging munten. Dit zetten wij om in een prachtig sponsorbedrag. Aan het einde van de actie maken we tijdens het Jeugd Sponsor Gala het bedrag bekend.

Wanneer is de Jeugd Sponsor Actie 2027?

De Jeugd Sponsor Actie 2027 is van zondag 7 februari t/m 3 april 2027.

Waarbij krijg ik Jeugd Sponsor Munten?

Je krijgt Jeugd Sponsor Munten bij:

- Elke €10,00 aan boodschappen(exclusief statiegeld) ontvang je 1 munt

- Bij speciaal geselecteerde aanbiedingen ontvang je 5, 10 of 15 extra munten. In onze wekelijkse folder vind je terug welke aanbiedingen dit zijn.

Kan ik de munten van vorig edities nog inleveren?

Nee, de munten van voorgaande edities zijn niet meer geldig.

Wanneer is bekend bij welke producten je meer munten krijgt?

Dit kan je terugvinden in onze wekelijkse folder welke een week van te voren op onze website staat. Ook sturen wij wekelijks een nieuwsbrief naar de verenigingen die mee doen met daarin de aanbiedingen met de extra munten.

 

Inschrijving

Wanneer kan ik mijn vereniging inschrijven voor de editie van 2027?

De inschrijvingsperiode van de Jeugd Sponsor Actie is elk jaar in het najaar. Houd onze folder, socials, nieuwsbrief, schermen in de winkels en website voor de aankondiging van de exacte periode in de gaten!

 

Dit jaar is de inschrijfperiode van zondag 6 september t/m 24 oktober.

Wat zijn de inschrijfvoorwaarden?

De inschrijfvoorwaarden zijn dat:

- Jullie vereniging of club actief is in het noorden van Nederland en dat er dus een Poiesz in de buurt is.

- Dat jullie vereniging of club regelmatig activiteiten organiseert voor de kinderen. Dat kan een sport zijn, maar ook muziek of andere hobby.

- Dat jullie geen commercieel bedrijf zijn en jullie doel dus niet is om winst te maken.

Als ik mijn vereniging inschrijf, mag mijn vereniging dan ook zeker meedoen?

Nee, want er schrijven zich altijd meer verenigingen in dan dat er plek voor is. Als de inschrijfperiode is gesloten starten wij direct met de selectieprocedure.

Hoe weet ik dat mijn inschrijving is gelukt?

Na een het indienden van het inschrijfformulier ontvang je automatisch een bevestiging op het door jou opgegeven e-mailadres.

Hoeveel verenigingen mogen er per winkel meedoen?

Per winkel mogen er maximaal 8 verenigingen mee doen.

Onze vereniging is vorig jaar uitgeloot. Mogen wij dan dit jaar sowieso mee doen?

Bij de selectie houden we hier zeker rekening mee. Elk jaar laten we het liefst andere verenigingen mee doen. Alleen we kunnen geen garanties geven, want er zijn natuurlijk meer selectiecriteria. Zo letten we er ook altijd op dat zoveel mogelijk verschillende soorten verenigingen mee doen.

Mijn vraag staat er niet tussen. Hoe kan ik jullie bereiken?

Je kan ons bereiken door een e-mail te sturen naar jeugdsponsoractie@poiesz-supermarkten.nl. Elke winkel heeft daarnaast een eigen Jeugd Sponsor Actie coördinator. Zodra de actie is gestart, kan je bij hem/haar terecht met al je vragen.

Hoe lang worden mijn gegevens bewaard?

Je persoonsgegevens worden tot maximaal een jaar na einde van de Jeugd Sponsor Actie bewaard.

Contactgegevens Klantenservice

  • Edisonstraat 3
  • 8606 JH Sneek
  • 0515-428800
  • Onze klantenservice is bereikbaar op maandag t/m vrijdag van 08:00-17:00 uur.
Contact met Poiesz